Gerçek Takım Taraftarları

Gerçek Takım Taraftarları

Bilgisayar mühendisliği alanındaki yoldaşım Hakan Yüksel ile birlikte okul projelerimize çalışmak için müdavimi olduğumuz Starbucks’ta proje dışında ilginç şeyler de yaşıyoruz. Artık bizim için ilginçliğini kaybeden -sık sık yaşadığımız için- bir olay da tabi ki projeye başlayalım dediğimiz süre ile başladığımız süre arasındaki farkın gitgide açılması.

Yine o meşhur proje günlerinden birinde, aldığımız içecekler için yazdırdığımız isimler geliyor şimdi. Beşiktaşlı Burak ve Fenerbahçeli Hakan, gerçek takım taraftarları!

starbucks

5 Yorum

  1. Ünal By. olarak bende katilmak isterim kadroya …

  2. MAHMUT GÜÇLÜ

    Merhaba, Kusuruma bakmayın.Sizi ve sitenizi forum sitelerinde sorunuma çözüm ararken buldum.Bilgi birikiminizi ve yardımlarınızı forumlarda tesadüfen gördüm. Problemime çare olabileceğinizi düşündüğüm için yazıyorum. Bilgisayardan anladığını söyleyen birkaç yere baş vurdum, ancak sorunumu çözemediler.Benim sorunum çocuklar bilgisayarda oynarken bir uyarı yazısı çıkmış, (Tebrikler bilgisayarınızı ele geçirdik) diye. Bu esnada hard diskin (D) bölümündeki belgelerimin içindeki tüm belgelerin uzantısı değişmiş,(Word, excel, jpeg, mpg, mp3). normalde jpeg olan bir resim dosyasınını uzantısına mplgx75zxdashjk vb.şeklinde mantıksız uzantılar eklenmiş, Ancak daha önceden hard diskte kapladığı alan kaç Mb. veye GB. ise, onlar aynı kalmış, yerinde duruyor.Tekrar uzantının sonunu jpg,doc, yapıyorum açşmıyor, bozuk dosya olarak görünüyor, yine açılmıyor, yaklaşık 20 yıllık belgelerime ulaşamıyorum. Sizden ricam, özellikle rahmetli insanların resimleri vb var.Bu yüzden benim için önemli, Cevabınızı ve ilgilerinizi bekler saygılarımı sunarım.

  3. MAHMUT GÜÇLÜ bey uzun zaman olmuş ama sorunu halledemediyeniz yada aynı sorunu yaşıyan arkadaşlar faydalanır diyerek. power-data-recovery gibi çeşitli recovery programları ile resim video vs dosyalarınızı 100 % kurtarabilirsiniz ayrıca sd kart usb bellekteki bozuk formatlanmış yada silinmiş dosyalarınızıda kurtarabilirsiniz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir